תיקון דודי שמש

 
תיקון דודי שמש
בטח לא פעם קרה לכם שחזרתם עייפים ומזיעים מהעבודה, לאחר שבמשך כל היום רק חלמתם על המקלחת הקרירה, שאתם עומדים לעשות בביתכם. ואז רק, בעת חזרתכם הביתה, הופתעתם לגלות שדוד השמש שלכם אינו תקין.
תיקון דוד שמש נעשה בדרך-כלל על-ידי החברה אשר אצלה רכשתם, במקרה שזה עדיין במסגרת האחריות. תיקונים של דודי השמש ניתנים להיעשות גם דרך טכנאי או אינסטלטור מומחה.

אחת החברות אשר מספקות תיקון דודי שמש היא שביט דודי שמש – חבר מקצועית וותיקה בתחום, אשר באמתחתה מאות תיקונים ברחבי הארץ. עם מוניטין לא מתווכחים!

חיסכון בעזרת דוד שמש

במשך כל החיים הבוגרים שלנו, כאשר אנו אחראים על התקציב שלנו, אנו מנסים לחסוך בהוצאות, על מנת להקל על עצמנו מבחינה כלכלית. חיסכון בהוצאות מאפשר לנו לחסוך כסף לימים קשים, וכמובן לבזבז אותו על דברים שונים שאנו אוהבים. להפתעתנו, אנו יכולים לחסוך בצורות שונות, גם במקומות שלא נראה שאנו יכולים לחסוך בהם.

דודי שמש הם אחת הדוגמאות לחיסכון שכזה. דודים המנצלים את אנרגיית השמש מאפשרים לנו ליהנות ממים חמים בחורף, ולמעשה תפקידם הוא לעזור לנו לחסוך בצורות שונות – באנרגיה, בחשמל ובמים. באמצעות דוד שמש טוב, ניתן בקלות להגיע לחיסכון כלכלי עצום, אשר גם אם הוא לא תמיד מדיד מבחינה כספית. אם ניקח בית שיש בו דודי שמש ובית שאין בו דודי שמש, נראה הבדלים רבים בהוצאות של שני הבתים.
דוד שמש חוסך באופן ניכר באנרגיה. מאחר שהוא פועל באמצעות השמש ומנצל את האנרגיה שלה לחימום המים, הוא למעשה מאפשר חיסכון באנרגיה, בדלק ובחשמל. דודי השמש שיש בתוכם גוף חימום, מאפשרים אף חיסכון גדול יותר, במיוחד לעומת דוד חשמלי, אשר עובד על חשמל, מה שאומר כמובן, שהוא מבזבז לנו כסף רב.

דוד השמש יכול לחסוך במים. מאחר שמרגע הדלקתו ועד לרגע שהמים מתחממים, לא נפתח את הברז, כדי להמתין שהמים יתחממו – אזי יש גם חיסכון במים. על מנת להגביר את החיסכון, ניתן להתקין טיימר, וכך הדוד יידלק בשעות מסוימות שבהן המים יהיו חמים. כך לא נצטרך לפתוח את הברז בשעות שהמים קרים.

לסיכום, דודי שמש יכולים לחסוך כסף באופן ניכר. ניתן כמובן לחסוך יותר, אם נרכוש דוד שמש בנפח המתאים לצרכים שלנו, אם נדליק אותו רק בשעות הנדרשות, קרי שעות שבהן המים אכן יכולים להיות קרים, ואם נזכור שכמות המים החמים בדוד מוגבלת, מה שאומר, שלא ניתן להתקלח בלי הפסקה, קרי כמה מקלחות שאנו רוצים, אלא באופן מדוד.