שטיפת קולטי שמש

שטיפת קולטי שמש – כדי ליהנות מהדוד לאורך שנים

 
אם אתם רוצים ליהנות מדוד שמש תקין שיוכל לשמש אתכם במשך שנים, אתם צריכים לתחזק גם את הקולטים.
אחת לשנה ובהתאם לצורך מומלץ מאוד לבצע שטיפת קולטי שמש מקצועית, על מנת להסיר מהם כל חלקיק מזערי של לכלוך, של אבק ושל אבנית.
שביט דודי שמש וחשמל מספקת שירותי שטיפה לכל סוגי הקולטים, ובעת הצורך תשמח לשלוח אליכם טכנאים מקצועיים ומנוסים.

להזמנת שטיפת קולטי שמש בסטנדרטים הגבוהים ביותר חייגו עכשיו:

3102154 - 072
שטיפת קולטי שמש עם שביט דודי שמש

למה צריך שטיפת קולטי שמש?

כי קולטי השמש הם המתקנים אשר בהם מתחממים המים שנמצאים במערכת הסולארית שעל גג ביתכם. קולטים אלה מחוברים אל דוד השמש באמצעות צינורות ייעודיים, ואם הדפנות של האחרונים חלודים או מלוכלכים, הרי שהחלודה והלכלוך עוברים עם המים אל הדוד שלכם. התוצאה היא לא רק שאתם עלולים להתקלח במים מלוכלכים, אלא גם שדפנות הדוד יהפכו חלודים ומלאים אבנית, מה שיגרום לכך שהדוד בשלב מסוים יפסיק לתפקד.

איך מסייעת השטיפה?

שטיפת קולטי שמש באופן קבוע על ידי טכנאי מקצועי שמגיע למקום מביאה לכך שגם הקולטים עצמם וגם הדודים יהיו לאורך כל הזמן נקיים מחלודה ומשאר לכלוכים. כתוצאה מכך אתם תתקלחו במים נקיים, והדוד לא יהיה חשוף לתקלות רבות שיכולות להתרחש בגלל אותם חלודה ולכלוכים.

איך שוטפים קולטי שמש?

ראשית, יש לשטוף את הזכוכית מאבק, גם על מנת שהלכלוך לא יחדור אל הצנרת וגם על מנת שהקולטים יקלטו בצורה האופטימלית את קרני השמש. לאחר מכן יש לפתוח את שני הפקקים המצויים שם, ולבצע שטיפה של הצנרת מחלודה, מלכלוך ומאבק.

שביט דודי שמש וחשמל לשירותכם

שביט דודי שמש וחשמל מספקת שירותי שטיפת קולטי שמש יעילים ומקצועיים. השירות ניתן על ידי טכנאים מוסמכים ומנוסים, אשר יודעים את העבודה על בוריה ויספקו לכם בסיומה תעודת אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי שטיפת קולטי שמש צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.