החלפת גוף חימום

החלפת גוף חימום בדוד שמש הוא עבודה למקצוענים.

אם התקלקל לכם גוף החימום בדוד ואתם רוצים לחזור להתקלח במים חמים – חייגו

072-3102154

וקבלו שירותי החלפת גוף חימום מטכנאים מוסמכים ובמחירים נוחים.
 
החלפת גוף חימום

איך יודעים שצריך להחליף גוף חימום?

התשובה לשאלה זאת היא פשוטה מאוד. ברגע שאתם מדליקים את מתג החשמל של הדוד והמים נשארים קרים – רוב הסיכויים שהסיבה לכך היא שגוף החימום התקלקל. במקרה כזה יש לבצע החלפת גוף חימום בדוד שמש, ולוודא שלאחר ההחלפה המים אכן מתחממים.

האם ניתן לבצע החלפת גוף חימום בדוד באופן עצמאי?

יש דודים בהם ניתן להחליף את גוף החימום באופן עצמאי, אולם על מנת להבטיח פעולה תקינה של הדוד – עדיף להיעזר בטכנאי מוסמך. טכנאי מקצועי יוכל לבדוק האם באמת מדובר בגוף חימום תקול, לאבחן האם גוף החימום מקצר או נשרף וכמובן – להחליף אותו בגוף חימום חדש.

שביט דודי שמש וחשמל לשירותכם

שביט דודי שמש וחשמל מספקת שירותי החלפת גוף חימום בדוד שמש. השירות ניתן על ידי טכנאים מוסמכים ומנוסים בלבד, אשר יגיעו אליכם, יאבחנו בצורה מדויקת את הבעיה ואם יגלו שאכן מדובר בגוף חימום תקול- יבצעו החלפה שלו בחדש.

לאחר ההחלפה יוודאו כי גוף החימום הקצר לא מקצר ולא גורם לתקלה אחרת, ויבקשו כי תדליקו את הדוד, תחכו קצת ותעדכנו אותם האם המים מתחממים. אם בכל זאת ההחלפה לא עזרה – יגיע שוב טכנאי מטעמנו כדי לבדוק את הדוד ולאבחן את הבעיה.

למה דווקא שביט דודי שמש וחשמל?

  • בגלל המקצועיות – אנו מעסיקים טכנאים מוסמכים המתמחים בתחום של החלפת גוף חימום בדוד שמש, ויכולים לאבחן את הבעיה ולבצע את ההחלפה בצורה מקצועית ויעילה.
  • בגלל הזמינות – אנחנו זמינים לשירותכם ונשמח להגיע אליכם במהירות האפשרית, כדי שתוכלו לחזור להתקלח כמה שיותר מהר במים חמים.
  • בגלל המחירים – אנו מבצעים החלפת גוף חימום בדוד שמש במחירים הוגנים השווים לכל כיס.
  • בגלל האחריות – עבור כל החלפת גוף חימום בדוד שמש תקבלו תעודת אחריות, אשר תבטיח שבכל מקרה של בעיה נוספת – יהיה לכם ממי לקבל שירות.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת טכנאי לצורך החלפת גוף חימום בדוד שמש צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.